درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

 همدیگه با ایجاد زیرساخت ارتباطی بین افراد جامعه و تشکیل یک شبکه‌ی هوشمند و جامع و با بهره‌گیری از هوش مصنوعی AI(Artificial Intelligence) مجموعه سرویس‌های کاربردی و متنوعی را برای اعضاء فراهم می‌آورد. امکانات و خدمات شبکه‌ی همدیگه به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم می‌گردند. خدماتی متنوع اعم از تامین مالی، تامین اعتبار جهت خرید اقساطی و مارکت پلیس. همدیگه کمک می‌کنه کیفیت زندیگمون رو بالا ببریم. این شبکه با ایجاد ارتباط معنادار بین اعضا و ارائه‌ی سرویس‌های متنوع میتونه نقش به‌سزایی در افزایش کیفیت زندگی اجتماعی تک-تک افراد جامعه داشته باشه. همدیگه اعتبار اجتماعی رو جایگزین سیستمهای فعلی اعتبارسنجی کرده.

افراد شبکه به همدیگه اعتبار می‌بخشند و از همدیگه اعتبار لازم رو اخذ می‌کنند; بدین ترتیب هیچکس به تضامین مالی همچون سفته و چک و غیره نیاز نخواهد داشت. با توجه به رویکرد اصلی همدیگه در فرایند اعتبارسنجی، زیرساخت مدرن همدیگه بر پایه‌ی هوش مصنوعی قادر است طی مکانیزمی کاملا اتوماتیک و بهره‌گیری از افراد حاضر در شبکه افراد جدید را اعتبارسنجی نموده و نمره اعتباری افراد را بر اساس اعتبار ماشینی و الگورتیم هایی پویا تعیین نماید. کافیست مراحل عضویت و اعتبارسنجی را طی کنیم. سپس بدون نیاز به مراجعه حضوری قادر خواهیم بود از امتیازات اعضای اعتباری از جمله خرید اقساطی استفاده کنیم.

 این شبکه به نوعی طراحی شده که روز به روز قدرت اقتصادی افراد فعال را تقویت نماید. همه ما سخت در تلاشیم که زندگی بهتری داشته باشم. داشتن زندگی بهتر طبعا نیازمند تلاش و تحمل سختیهاست. با همدیگه بودن بهمون این فرصت رو میده در این راه دشوار از کمک هم استفاده کنیم و به هم کمک کنیم و با همدیگه بهتر از پس دشواری‌ها بربیایم.

آدرس

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

شماره تماس

02191007025

ایمیل

info [at] hamdige.com

سایت

https://onlinepos.ir